.

קורס יסודות באימון זוגי 
למאמנים ומטפלים
בגישת תרפיית המפגש
בהנחיית הדס ויוסי קאן

---

האהבה היא אריגה של רגעי פגיעות, ניתוק, חיבור, תיקון ויצירת מקום בטוח 
(סו ג'ונסון)

---

לחיות בזוגיות שיש בה שותפות, חברות, ראייה הדדית ,  כבוד, הקשבה, הבנה ומשיכה זו משאלתו של כל אחד.

רוב הזוגות, במקרה הטוב, חיים באופן פונקציונאלי, כמו שותפים לדירה / עסק. במקרה הגרוע, חיים במריבות , בחוויה של בדידות, מאמללים זה את זה, סובלים ושוקלים פרידה.

 

גישת תרפיית המפגש מביאה את ה"איך", איך בונים קשר, כזה שמתקיימים בו שני הצדדים, כזה שחווים בו את חיות האהבה ואת טעם החיים.

המאמן הזוגי בגישת תרפיית המפגש, הוא מאמן שיודע לתת כלים שעובדים ומייצרים שינוי משמעותי במערכות יחסים זוגיות ובכלל.

 

רוצים ללמוד להיות מאמנים בגישה יוצאת דופן זו ? הרשמו עכשיו !
שימו לב! הקורס נפתח רק פעם אחת בשנה !

בוגרי המחזורים הקודמים כבר עובדים בהצלחה ומאמנים זוגות.
כל הבוגרים נכנסים לקהילת מטפלים בגישה, קהילה תומכת ומאפשרת צמיחה.
זה לא רק לימוד בקורס וזה ניגמר, יש המשך והגישה הופכת לדרך חיים. 

לרישום לקורס שיפתח ב 10.10.2018 
השאירו פרטים כאן 
או התקשרו 0544765849
ונחזור אליכם לתיאום ראיון אישי

שם *
דואר אלקטרוני *
טלפון סלולארי

--------

אודותינו:

אנחנו יוסי והדס קאן, זוג נשוי, 38 שנים ביחד והורים לשני בנים בוגרים.

שנינו החברים הכי טובים ושותפים למסע הזה שנקרא חיים. עבודתנו מוקדשת ל העצמת האהבה, הכבוד,  האמון וההבנה בין זוגות.

אנחנו מאמנים לזוגיות ולחיים, מלמדים ומאמנים אנשים וזוגות, לחיות בדרך בה אנחנו בחרנו לחיות , דרך הנקראת תרפיית המפגש, שמשמעה דרך של חברות קרובה, אינטימיות ואהבה... מאמינים שזוג הוא גנראטור שמקרין אל הסביבה וחשוב שהגנראטור הזה יידע ויקבל כלים איך להטעין את עצמו באנרגיות חיוביות, שיוצרות ביטחון, שותפות, כבוד, אמון  ושמחה...

אנחנו מאמנים זוגות, מדריכים מטפלים ומאמנים בנושא אימון זוגי ומעבירים סדנאות לזוגות והרצאות.

באימון בגישת תרפיית המפגש, הזוגות מקבלים כלים שמאפשרים להם ליהנות מהביחד ולהתמודד עם אתגרי החיים.

שנינו שייכים לקבוצת מטפלים ומאמנים  בינלאומית העוסקת באימון זוגי, התמחינו בנושא בלימודים מתקדמים בארה"ב בכיתת המאסטר קלאס  של  הדי שלייפר – מטפלת זוגית מובילה בעולם.

הדס, מאמנת בכירה, מוסמכת ע"י לשכת המאמנים. עוסקת בריפוי מזה 28 שנה, מתוכן מאמנת 12 שנים. בוגרת מאסטרקלאס של הדי שלייפר (מיאמי), לימודי טיפול זוגי ומשפחתי (אונ' ת"א), אימון (אמושיין) בעבר  הייתה בעלת קליניקה מצליחה של פיזיותרפיה(אונ' ת"א) ורפואה משלימה.

יוסי, מאמן זוגות ומעביר סדנאות זוגיות ביחד עם הדס. השתתף בלימודי מאסטר קלאס באימון זוגי אצל הדי שלייפר (מיאמי).  בוגר מדעי המחשב ופיזיקה (אונ' בר אילן). בעברו, המדען הראשי ומנהל טכנולוגיה ראשי בחברת RETALIX, מוותיקי החברה, הוביל שינויים טכנולוגיים בתחום מחשוב המסחר הקמעונאי בעולם.

ליאת קליין - מנחת הורים מוסמכת מכון אדלר ומשרד החינוך. מנחה קבוצות הורים ברחבי הארץ, מדריכת הורים פרטנית, מרצה להורות ומכשירה צוותים חינוכיים. יועצת להורים לגיל הרך מטעם ויצ"ו ישראל. מלווה הורים בביסוס וחיזוק הקשר והיחסים במשפחה.


הדס ויוסי יקרים,

 

אני רוצה להודות לשניכם מאד, על הזכות שניתנה לי ללמוד מכם ודרככם את "תרפיית המפגש".

בדרככם הנעימה והמיוחדת , פתחתם בפני עולם חדש , שבו למדתי להכיר ולהוקיר, את המרחב הזוגי המקודש , את המסע על הגשר לעבר חיבור עמוק בין מהות למהות , דרך היכרות חדשה ומחודשת עם השכונות השונות שבתוכנו.

התרגשתי לגלות כיצד מתוך ובזכות חיבור זה מתגלה במלוא הדרה ויופייה – המהות האמיתית.

בנדיבות , באהבה , בלב פתוח ונרגש ובמסירות רבה , לימדתם אותנו תיאוריה ומעשה ושימשתם מודל חי ונושם לעקרונות התיאוריה ולהתפתחות שהיא מאפשרת.

את הכלים שקיבלתי ולא פחות את החוויה , אני נושאת עימי אל חיי האישיים והמקצועיים ויודעת שנוכחותם תוסיף ותאפשר לי לצמוח למקום טוב יותר , מאוזן ופתוח לעולם ולמשפחות שבאות אלי.

ממליצה בחום על הקורס, לכל מי שעוסק ביחסים...

הדס ויוסי יקרים, אני מאחלת לכם בלב פתוח ואוהב,

שתמשיכו למצות את הקשר והשותפות ביניכם , ליהנות מעבודתכם

ולחגוג את חייכם.

תודה גדולה,

ליאת קליין.

                              טל. 0526280195 kleinliat.123@gmail.com

---


ורדה איזנברג פיאלקוב
MÀ מטפלת זוגית, משפחתית ומדריכת הורים מוסמכת     

 

הדס ויוסי יקרים

הקורס היה מרתק. היה מאלף מרגש לראות  איך הדס, בהובלתך הרגישה והמיומנת נפתחים סדקים בחומות ההגנה של בני הזוג ובכל שיעור נפתח עוד פתח צר, עוד נגיעה מרגשת בפצע עמוק.

נתתם לנו נגיעה באימון הזוגי בדרך מעניינת מסקרנת ומרגשת.

הדס, את מקסימה ברגישות שלך, בכנות, בפתיחות ובכישרון ללכת עם הדברים ועם בני הזוג ועדיין להוביל אותם לאן שאת רוצה שיגיעו. וזאת בעדינות, בנעימות, בהמון הבנה ורגישות וראייה חדה ועמוקה.

יוסי, תרומתך ללמידה גדולה מאוד, אתה מביא תמיד את המציאות, ממחיש את ההבדלים האפשריים בין המינים ובין בני זוג וללא ספק תרמת רבות לטכנולוגיה.

שיתוף הפעילות והאותנטיות הזוגית שלכם מקסימות וכך גם הכנות והפתיחות. כולל השימוש בדוגמאות מחייכם להמחשת הנלמד ומול הזוג. מה שמביא את הדברים לגובה העיניים מנרמל ונותן לגיטימציה.

סך הכל ביחד שהשארתם לנו המון טעם ששל עוד..                                                                               

 

 ורדה פיאלקוב

ד"ר שירה קליין – בעלים ומנהלת של שירת הלב, מנחה זוגות ויחידים בתהליכי צמיחה וריפוי. מאמנת מוסמכת, חברת ומוסמכת לשכת המאמנים, מוסמכת ביה"ס "אמושיין"

את הדי שלייפר ראיתי לראשונה בתוכנית תיעודית בערוץ 8, וישר התחברתי לאישה הזו ולגישה המאד מיוחדת שהיא מלמדת, גישת תרפיית המפגש. לאחר שכבר אימנתי מספר שנים, חיפשתי מקום ללמוד בו אימון זוגי, והיה לי ברור שזו הגישה שאני רוצה ללמוד. בחיפושים שלי הגעתי ליוסי והדס ומאז אני ממשיכה ללמוד מהם בהתמדה.

החוויה ללמוד איתם היתה מאד מיוחדת, מהרגע שהסתיים השיעור הראשון ידעתי שהגעתי למקום הנכון, חוויתי זאת בכל הגוף. יוסי והדס מהווים עבורי דוגמא אישית חיה למה שהם מלמדים, לנדיבות, לאהבה, לפתיחת הלב,ולעבודה מתמדת על מי שהם ועל הזוגיות. הם יצרו בכיתה אווירה מצוינת, של שיתוף, של פתיחות וסקרנות, של אהבה. קבלתי מהדס כלים וטכניקה מסודרת ומובנה לעבודה עם זוגות. היא העבירה את ההגיון ואת הכיוון אליו אני מובילה את הזוג, ולימדה והדגימה גישה שלמה וקוהרנטית.

 

מעבר לכלים, לתובנות, ולגישה, למדתי מיוסי והדס לפתוח את הלב לעולם, ולזוגות שמגיעים אלי. למדתי מהדס איך להתכוונן מבחינת ההוויה שלי ומבחינת מי שאני על מנת להצליח ולתמוך בזוג מבחינה מקצועית. איך להוביל זוג לפעמים מתוך יאוש עמוק, תסכול ומאבקי כוחות, למקום של פתיחת הלב, של הקשבה אמיתית זה לזה, של קרבה. למדתי איך "לעבור את הגשר" לכל אחד מבני הזוג, להכיל אותם ביחד, וכל אחד מהם לחוד. למדתי להוביל אותם בעדינות לעבודה משותפת, לתהליך של צמיחה, להתקרבות. למדתי מהדס לראות את הפוטנציאל והמהות של כל אחד מבני הזוג ושלהם ביחד. למדתי להשאיר את האג'נדה שלי בצד, ולהגיע נקייה ועם נכונות להיות עם כל מה שיעלה. למדתי לבטוח בתהליך, ובזוגות.

 גם ברמה האישית הזוגית, קבלתי המון. את אותם כלים אני מיישמת ביום יום עם בן הזוג שלי, והמרחב בינינו נהיה קרוב, מלא הבנה ופתיחות, עוד הרבה יותר ממה שהיה לפני הלימודים הללו. אנחנו היום מבינים שקונפליקטים בינינו אינם רק בעיה לפתור, אלא גם הזדמנות משמעותית לצמוח, ולעשות עבודה אישית וזוגית, וההשפעה של העבודה הזו עלינו משמעותית ביותר.

 גם אחרי שהלימודים הסתיימו, יוסי והדס עדיין פה עבורי. אני פניתי להדס להתייעצות מקצועית מספר פעמים. הדס ויוסי בנו קהילה תומכת, שיחד איתה אני ממשיכה ללמוד ולהתפתח.
אחד הדברים שהכי ריגשו אותי ואני מוקירה עליהם תודה ענקית להדס וליוסי, זה הקישור שהם עשו ביני לבין הדי שלייפר. הגעתי לסדנאות של הדי שנה אחת כתלמידה, ושנה לאחר מכן כמסייעת. מעבר לחוויה העמוקה והלימוד בסדנאות הללו, קבלתי עוד הרבה ניסיון בהנחיית זוגות ובטחון עמוק בעצמי ובדרך.

 כבר עם סיום הלימודים התחלתי לעבוד עם הזוג הראשון, וזו היתה חוויה יוצאת דופן. הדס עמדה לצידי בעיצה, בהתמודדות עם קשיים שעלו במהלך הדרך. בסיומו של התהליך הזוג יצא קרוב ואוהב, מתקשר באמת מלב אל לב, ומיישם בחיי היום יום את הכלים שהם קבלו ממני. אני הייתי מופתעת מכמה מהר יכולתי בעצמי כבר להוביל זוגות בתהליך הזה. מאז ליוויתי עוד מספר זוגות. בניתי והנחתי מספר פעמים יום אימון זוגי אינטנסיבי שמאפשר לזוגות לעבור תהליך משמעותי ומקרב מאד ביום אחד, כיום אני עובדת גם על בניית סדנאות בתחום. עבורי זה מדהים לראות כל פעם מחדש עד כמה בזמן קצר יחסית מתחוללת ממש טרנספורמציה בקשר, ואיך זה משפיע על האווירה בבית ועל הילדים.

 הדס ויוסי היקרים, תודה על מי שאתם, על הלימוד הרב והדוגמא האישית שאתם עבורי, תודה על הנדיבות ועל התמיכה לאורך כל הדרך.

באהבה רבה
שירה

 

ד"ר שירה קליין

שירת הלב- להיות נכון לעצמך

www.shiracoaching.com

---


נורית איל – מדריכה ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת

הדס ויוסי יקרים,

תודה מעומק הלב על קורס מלמד ומעשיר המהווה המשך ישיר ללימודי תרפיית המפגש.

נחשפתי בקורס לכלים ולאווירה המיוחדת שאתם מביאים כמנחים וכבני אדם. התוכן מועבר בצורה חווייתית ובאופן ברור, מרגש ומעניין.

שיטת העבודה שלכם, המביאה את הידע שרכשתם בשנות הלימוד אצל הדי בארה"ב, מוגשת בקורס בתמהיל איכותי שהוא התמצית והבסיס של תרפיית המפגש.

אני מוצאת שאת מה שהענקתם לנו בקורס, ניתן לתרגם גם ליחסי הורה – ילד ולאופן בו אנו מתבוננים על החיים ועל האנשים שסביבנו בכלל.

אני ממליצה בלב שלם על הקורס למאמנים ולמטפלים הן לצמיחה אישית והן להתפתחות מקצועית.

מאחלת לכם המשך דרך פורייה ומצמיחה לשנים רבות.

באהבה והערכה,

נורית איל

M.Sc. פסיכולוגיה חינוכית יישומית

מדריכה ומטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת.

פסיכותרפיסטית מוסמכת.

מדריכת מטפלים בתהליך ההסמכה

052-4333367

nuriteyal@gmail.com

מאיה לנג גלעד - מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת

הדס ויוסי היקרים,

אני רוצה להודות לכם מקרב לב על קורס מרתק, מעשיר ומלמד,

אשר סיפק לי ראייה חדשה, רחבה ועמוקה על העבודה עם זוגות בגישת תרפיית המפגש

וכמובן העניק כלים מעשיים ליצירת חיבור מהות אל מהות בין בני זוג....

הקורס היה מאוד משמעותי עבורי ואני מודה לכם מאוד על הנדיבות, ההשקעה, הלימוד המגוון

ובמיוחד ההדגמות החיות אשר אפשרו לי ממש לחוש את גישת תרפיית המפגש ולהביא אותה אל הקליניקה שלי ביעילות רבה.

ממליצה בחום על הקורס לכל הקולגות שלי,

בהערכה רבה,

מאיה לנג גלעד

מטפלת משפחתית וזוגית מוסמכת
מומחית ליחסים ולבניית קשרים שמאפשרים לאנשים לגדול
www.mayalg.co.il

  •    ליווי וטיפול אישי וזוגי בגישת תרפיית המפגש
  •    אימון זוגי יומי בגישת תרפיית המפגש
  •    הכנה לנישואין
  •    סדנאות לזוגות
  •    סדנאות ייחודיות לאמהות ובנות

חוה אלאוהב - מאמנת בכירה MCIL בעלים ב- 'מקום לעצמי'.
מאמנת אישית לחיים ולזוגיות מובילה תהליכי הבראה וריפוי.

אני רוצה לשתף אתכם בחוויה המופלאה שעברתי במהלך קורס האימון הזוגי אצל הדס ויוסי קאן. הגעתי לקורס כשאני כבר מאמנת בגישה כמעט שנתיים לאחר שלמדתי, חוויתי והתנסיתי אצל הדס עם אלעד בעלי (נשואים 23 שנה) בגישה המופלאה ויוצאת הדופן שנקראת 'תרפיית המפגש'.                                                         

ידעתי שהדס ויוסי נוסעים כל חצי שנה ל-Master Class של הדי ויומי שלייפר בארה"ב וחיכיתי לרגע שהם יתחילו ללמד בארץ את הגישה. ברגע שהדס אמרה שהיא הולכת להקים קהילה ופותחת קורס אימון זוגי מיד נרשמתי. ציפיתי מאוד לקורס, הגעתי מסוקרנת ונרגשת, ללמוד, להעמיק ולקבל עוד כלים ותובנות לגבי עקרונות הגישה המופלאה שיוצרת תהליכים שבהם קורים ניסים ונפלאות בחיים.  בכל שבוע מחדש מצאתי את עצמי מרותקת לתכנים המעניינים, המעשירים והעמוקים שהדס ויוסי לימדו. בכל שבוע הרגשתי בשינויים שחלים בי, בזוגיות שלי עם אלעד ובמערכות היחסים הקרובות ביותר בחיי                                                                                                                 

נוכחותם הנעימה, הפתוחה והמקבלת של הדס ויוסי עוררה בי השראה וגרמה לי להרגשת ביטחון פנימי, כייף לראות מורים שמתנהלים, מתנהגים ומדברים את מה שהם מלמדים.                                                                                                                              

גם האווירה בקבוצה שיקפה את האנרגיה הטובה, נעימה, חמה ואוהבת של יוסי והדס.               היה לי מאוד נעים ומפרה להכיר נשים מקסימות ומעניינות עם רקע בטיפול ואימון, נהניתי מחוויה מעצימה בה לכל אחד היה מקום שבו הוא נראה ונשמע. הרגשתי חיבור וקירבה שיצרו אנרגיה של התפתחות וצמיחה.

ולסיום אני רוצה לשתף אתכם בחלום אישי שלי שהתגשם בסוף הקורס; במשך שנים אני מחפשת שותפה עסקית עמה אוכל ליצור ולהתפתח. להפתעתי ושמחתי הרבה מצאתי אותה בקורס ועל כך אני מודה J .                                                                                                            

בסוף הקורס התחברתי עם אחת מחברות הקבוצה ויחד, תוך זמן קצר, יצרנו סדנא מופלאה לזוגות  הסדנא 'לכוונון מיתרי הזוגיות' בגישת תרפיית המפגש. הסדנא הראשונה כבר מלאה וכבר נפתחה ההרשמה לסדנא הבאה.

אני מזמינה כל אחד מכם שרוצה לעבור חוויה מדהימה ועוצמתית, להירשם לקורס.

הדס ויוסי יקרים אני מודה לכם על הכל החל מבחירת המקום, המשתתפים, הנושאים והתכנים, נהניתי מכל רגע במחיצתכם.

שיהיה בהצלחה גדולה בקורס הבא!!!

אוהבת אתכם מאוד

חוה אלאוהב   

http://www.makom4me.co.il/

 

----

שרי קניג

הדס ויוסי אהובים ויקרים..
מוריי לדרך חיים.
תודה שמצאתי אתכם ומצאתם עבורי את הבית שאבד לי.
בתקופת לימודיי אצלכם וכך כל פעם מחדש כשאנחנו נפגשים ההרגשה החזקה שמפעמת בי זו 'שיבה הביתה'
לימדתם אותי להרגיש את הדרך בין שבילי הלב..
למצוא את הגשר העולה
להריח את הפריחה
להאיר את התקווה
להניח את תרמיל המשא בצד הדרך
לצעוד לחומו של המבט השקט..המבקש.. הרך
להביט אל הספסל המחכה אל הלב שמצפה רק לי ..
לבטוח...
לבטוח ביד הזוגית שתהיה שם..שתושט..שתחבק..ולהיפגש.

כתלמידה שלכם למדתי להביא בית של ריפוי ונוחם לי ולזוגות יקרים נוספים...
ברוך שובינו הבית...
תודה לכם הדס ויוסי מורי אהבה ודרך בדרככם הרגישה.. בדוגמא האישית... בחווית האמת שבכם.. בתשוקת החיים ובאמונה העמוקה בדרך החיים...
'תרפית המפגש'
בהמון רגשי תודה
שרי קניג.

שרי קניג 
מדריכה ומלווה בתהליכי צמיחה אישי וזוגית
תומכת ומלווה נשים וזוגות בתהליכי משבר

טל: 0522253404

יצחק בכר - פסיכולוג (MA  קליני)

עבורי הקורס הנפלא של הדס ויוסי הוא כעין מסע אישי וזוגי, מרתק ומעשיר, הן במישור הרגשי והשכלי והן במישור הרוחני. מסע שבמהלכו למדתי על תהליך יצירתו וטיפוחו של המרחב הזוגי, כמרחב צלול עשיר ופורה. להפתעתי גם גיליתי כי תהליך זה הוא אחת הדרכים היפות ביותר לחשיפת המהות הפנימית. כאשר היא מתגלה, מהות פנימית זו מאירה וקורנת מבעד לשכבות ההגנה שצברנו במהלך החיים. 

הדס ויוסי הם תלמידים נאמנים של הדי ויומי שלייפר (אצלם גם זכיתי ללמוד מאוחר יותר, ואף לסייע בסדנת הזוגות שלהם), ובנוסף ליכולתם ללמד את שיטת תרפית המפגש באופן מעמיק ומרתק, הם גם מטביעים חותם אישי המוגש בחינניות ובשמחת יצירה הספוגים לאורך כל חווית הלמידה. היבט נוסף של הלמידה הוא הדוגמא הזוגית של הדס ויוסי ככאלה הנושמים וחיים את הגישה. 

חשובים מאוד בעיני גם ההיענות הנדיבה של הדס ויוסי לצורך בליווי ובתמיכה במסיימי הקורס לאורך צעדיהם המקצועיים. 

בסיכום, אני חש הכרת תודה עצומה להדס ויוסי, על הכלים היעילים והישומיים אותם למדתי בקורס, ועל הזכות להיות חלק מקהילה איכותית וגדלה של ידידים-מאמנים בשיטת תרפית המפגש. 

אני מרגיש שבכך התוודעתי לא רק לשיטת טיפול מופלאה אלא גם לדרך חיים מתחדשת, רעננה ומלאת תבונה.

 

בהערכה ובאהבה,

צחי בכר

פסיכולוג (MA  קליני)

מאמן זוגי בתרפית המפגש,

מטפל במבוגרים ובילדים, 

מרצה ומנחה סדנאות 

052-6770247
yb02013@gmail.com

טלי דויטשר שחר - אימון אישי, אימון זוגי, הרצאות

תודה מעומק ליבי

להדס ויוסי קאן שמעבירים את הקורס

אימון זוגי בשיטת תרפיית המפגש

בעומק בחן ובאהבה אין סופית

הקורס מגוון ומשלב טכניקות שונות

ובכל פעם מקבל צורה אחרת ומעייננת יותר

יצאתי עם מתודה סדורה של שיטת תרפיית המפגש

שייסדו יומי והדי שלייפר

במפגשי ההעשרה שלאחר הקורס

אני מקבלת בכל פעם כלים נוספים

ויוצאת עם עוד ועוד תובנות

הדס ויוסי קאן לא מפסיקים להפתיע

ולהעשיר ותמיד בחום ואהבה

בזכותם פתחתי את הקליניקה שלי בכפר הס

גם לאימונים זוגיים

לזוגות נכים (או שאחד מהם נכה)

ולאמהות ובנות (בנות 21 ומעלה) שרוצות להעמיק את הקשר

www.talyfreemind.com

טלי דויטשר שחר

ד.ה

ליוסי והדס היקרים

 

הקורס "אימון זוגי בשיטת תרפיית המפגש" בו השתתפתי בהנחייתכם פתח בפני עולם חדש ומרגש בנושא אימון בכלל ובתחום אימון זוגי בפרט.

מעבר לתכנים ולתרגולים ,מעבר להדגמות על זוג "אמיתי ואקראי" ומעבר לאינטראקציה הפנים קבוצתית המיוחדת גיליתי שיטת אימון מסוג אחר.

 

שיטה תרפיית המפגש שאותה גיליתי בזכותכם נוגעת במהות העמוקה של הקשר בין בני הזוג והדרכים לחזקו. שיטה שמלטפת את העוצמות הייחודיות בקשר בין בני הזוג ומתוך האינטראקציה באימון פשוט מתחולל ה"קסם".

ההנחיה שלכם הייתה מקצועית, אנושית ועוצמתית. הקהילה אותה יצרתם ואותה אתם מתחזקים באדיקות מהווה מעיין שופע של ידע, שיתוף ותחזוק.

 

מודה לכם

ד.ה

איריס ענבר - עובדת סוציאלית, מטפלת

הדס ויוסי היקרים...

רציתי לכתוב לכם כמה מילים...(חרוז)

למדתי אצלכם קורס בסיסי ב"תראפיית המפגש", לקחתי חלק בקורס השני, ונפלה זכות זו בחיקי להיחשף לאנשים טובים – בני-אדם, ואנשי מקצוע טובים.

למדתי רבות משניכם, מהמודל שאתם מציגים כזוג, בשיטה המאוד מיוחדת הזו, שמדברת דרך העיניים ובגובה שלהם, ובאמצעות הלב...למדתי חומר עיוני, אך בעיקר למדתי מהחוויה ויצאתי ממנה מאוד נשכרת...

החשיפה לשניכם – הדס ויוסי, כזוג, ואתם כמקור השראה, ללא סופרלטיבים, הותירו בלבי חותם בל יימחה, כאדם פרטי/אישה וכאשת מקצוע.

אני סטודנטית של החיים, לומדת כל חיי, ולימודים אלה היו יוצאי דופן.

הדס את אישה מיוחדת במינה, לומדת ומתמירה כל הזמן, מקור השראה...האופטימיות, החיוך הקורן ממך, האמינות שאת משדרת, היותך כל כולך בהתמסרות מוחלטת כשאת מאמנת, הנדיבות, ההתגייסות, האמונה באדם ובפוטנציאל השינוי הטמון בו והחום והאהבה שאת מקרינה – הם בהחלט פותחי-לב.

שניכם: יוסי ואת בד-בבד עם דבקות בלתי נלאית מטרה, אמונה בדרך, ארגון וסדר מופתי ועמידה

בלוח זמנים – בעיקר את הדס - כשאת מאמנת – אני מתרגשת...עם כל כך הרבה איכפתיות, תשומת לב לפרטים קטנים כגדולים – חוויתי חוויה מעצימה והכנסתי כלים נוספים ל"ארגז הכלים" שלי.

היום אני שייכת לקהילת תראפיית המפגש שרק הולכת וגדלה, ואני שמחה בכך שמחה גדולה. רציתי לומר תודה קטנה לכם הדס ויוסי...

איריס ענבר – עובדת סוציאלית, מטפלת באמנות פלסטית, מטפלת זוגית ומשפחתית,

פסיכותראפיסטית יונגיאנית, מנחת סדנאות מעגל אינדיאני, ומאמנת בשיטת "תראפיית המפגש".

עו"ס באגף לשרותים חברתיים ברשות מקומית ובעלת קליניקה פרטית בהוד-השרון

אתר: www.irisinbar.co.il

שירלי כנעני  - מאמנת אישית וזוגית

היתה לי הזכות לעבור אצל הדס קורס אימון זוגי , וללמוד אצלה באופן אישי, אחת על אחת, את גישת תרפיית המפגש. כבר משיחתנו הטלפונית הראשונה ידעתי שאני רוצה ללמוד אצלה, על אף שעדיין לא פתחה קורס, ואכן כך היה. נפגשנו וישר הרגשנו את החיבור, כאילו חיכיתי למפגש הזה הרבה זמן ושהוא הגיע זה הרגיש לי נינוח ונכון. מאד שמחתי שהדס הסכימה ללמד אותי ושהיא הבינה בדיוק מי אני ובנתה מסלול שתאם את מה שראיתי לנגד עיני כל הזמן. הרגשתי לאורך כל הדרך עד כמה הדס קשובה לצרכים שלי מבלי להתפשר על המקצועיות שלה ועד כמה הדרך הזאת מופלאה ומאפשרת לי ללמוד המון על עצמי והזוגיות שלי תוך כדי התהליך. אני זוכרת אותה אומרת לי שבשביל להיות מאמנת זוגית טובה צריך לחיות את השיטה, את הכלים אותם אנחנו מלמדים את הזוגות שיגיעו אלינו, walk the talk, ולכן כדאי לי לבוא עם בן זוגי למפגש אמיתי ולחוות את הכלים על בשרינו. שנינו יצאנו מהמפגש נפעמים, קרובים יותר מתמיד, אוהבים יותר ובעיקר מבינים יותר אחד את עולמו של השניה. הבנתי כמה הכלים האלה חשובים לכל זוג בכל שלב בדרכו הזוגית. אני זוכרת את עצמי אומרת לבעלי ברכב, בדרך חזרה הביתה, שאני חייבת למצוא את הדרך להעביר את הגישה הזאת לכמה שיותר זוגות, גם לאלה שהם רק בתחילת דרכם הזוגית מאחר ומדובר על כלים שמאפשרים דרך חיים שונה, תקשורת יותר בריאה, הקשבה אמיתית ונקיה, הבנה יותר עמוקה ומאפשרת, מה שיכול למנוע המון תסכולים, ויכוחים ומריבות בקשר ולייצר שפה ודיאלוג שונים ממה שהכרנו עד היום.

היום אני מאמנת זוגות ויחידים ומעבירה סדנאות לזוגות בגישת תרפיית המפגש, מה שמאפשר לי להגשים את החלום והחזון שלי לגעת בכמה שיותר אנשים, לעזור להם לעבור את הגשר ולהכיר יותר לעומק את עצמם ואת בני זוגם על מנת לממש את הפוטנציאל האישי והזוגי שלהם ולחיות בחיבור, אהבה ובטחון. להדס יש דרך מאד מיוחדת להעביר את המסרים שלה בצורה מאד הומוריסטית, נעימה, מקצועית, בגובה העיניים שמאפשרת להמון זוגות להתחבר אליה ולשיטה. זכיתי לראות את הדס מאמנת זוג מתחילת התהליך ועד סופו, דבר שהוא אינו מובן מאליו והיווה את המתנה הנפלאה ביותר, לחוות בזמן אמת את הגישה, הגמישות שלה, היכולת של הדס לראות בכל אחד מבני הזוג את המהות והגדולה שבו מה שאיפשר להם לעשות מסע זוגי מופלא בקצב שלהם שהחזיר את החיבור האהבה ובעיקר את הניצוץ בעיניים.

שירלי

.http://www.shirlyknany.com/

נ.כ. - מאמנת בכירה

 פשוט אהבה

בבוקר אחד בהיר וחם

מתקבלת החלטה כך סתם באקראי

החלטה שמפגישה אותי עם קבוצה של אנשים

שהצליחה להפיח בי שמחה, עניין ואתגרים חדשים

בקבוצה, באופן לא מפתיע, שזורים אנשים שביחד ובנפרד פשוט אוהבים.

ואין  ספק שקבוצה זו נולדה תחת ידם האמונה של הזוג הקסום

שהאהבה היא שפתם  וה"ביחד"  אומנותם. 

הדס יקרה – את כול כך מיוחדת, שכול שאת עושה ואומרת מקבל חותם שלך, עם חיוך ענק ובאמונה שלמה שאי אפשר  לערער עליה ומיד מתחברים ומחפשים היכן זה מתאים ואיך את זה משמרים. את משרה אוירה של למידה ופותחת פתח ליצירה חדשה. ללמוד איתך זו חוויה אדירה.

 

יוסי יקר – אתה שילוב נדיר שבא לשכפל אותך לעוד כמה יוסיים...
אתה נבון, רגיש ומאפשר. כך שקבוצה של נשים  מצליחה להרגיש איתך לגמרי נוח , פתוח ובטוח נתת לנו תחושת ביטחון , השרת אוירה מרגיעה ויותר מכל אפשרת את האידיאל הזוגי  - זה לא בשמים    זה כאן ועכשיו . זה לגמרי אפשר
                                                                       
אז תודה לכם זוג יקר

שאותנו העשרתם בידע ובאהבה

ואצלי פתחתם פתח לזוגיות חדשה

שכנראה תהיה אחרת, חדשה ומאפשרת

תודה רבה

ולהתראות בקורס הבא

נ.

 

---

ש.ר. - מאמנת

הדס ויוסי יקרים, 
לסיכום הקורס החשוב שהעברתם לנו,  אני רוצה לכתוב לכם כמה מילים. 

ראשית כל באופן כללי לגבי לימוד והעברת שיטת תרפיית המפגש, הרי שבעיני  מדובר בשליחות! 
 
הלוואי ותצליחו/נצליח ליצור קהילה שתפיץ את השיטה לכמה שיותר מטפלים,  ובאופן כללי לאנשים, גם אם אינם מטפלים, מכיוון שהדבר הקדוש הזה - קשר ,connection ,הוא הבסיס לכל מה שקורה באינטראקציה בין בני אדם,  וכמה שהוא בסיסי, ככה אין הוא מובן מאליו.  

הצטרפתי לקורס הרבה בגלל האמונה וההכרות אתך הדס,  בכך שכל מה שאת עושה,  את עושה בדרך האופיינית לך,  הכל כך זורמת, ייחודית,  ההוליסטית,  משתלבת עם המציאות, ועם הדרך והמיוחדות שלך ושל מי שנמצא איתך. 

הבחירה שלך במשתתפות הקורס  היתה מדוייקת, וכן הבחירה ללמד את הקורס עם יוסי,  שתרם בדבריו ובנוכחותו ,שני אלה בנוסף אליך ולשיטה,  גם היו מאד משמעותיים בלימוד ובחוויה הכללית. 

ימי רביעי היו בחודשים האחרונים ימי השיא של השבוע.
אליהם הייתי מגיעה בצפייה, לחוויה להיות חלק מהתהליך המופלא שעברו בני הזוג לנגד עינינו, למרות הספק שכירסם בי בתחילת הקורס לנוכח המקום ה"בלתי אפשרי" שנראה היה שהזוג נמצא בו. 
יוצאת דופן בעיני היתה גם המהירות בה עשה הזוג את השינוי. 


בתחילת הדרך עוד תהיתי כיצד ניתן יהיה לגשר על הפערים הגדולים,  אולם מהר מאד הבנתי שהשיטה היא הדרך! 
והדרך המיוחדת שלך ללמד אותה, ולהתחבר אל הזוג וגם אלינו היא חלק גדול מההצלחה בעיני. 

מצאתי את עצמי כל יום רביעי יוצאת מהמפגש מוצפת ברגש אהבה,  וכמובן שגם עוברת את הגשר בעצמי אל הסובבים אותי ונוכחת לכח ולהשפעה של זה.

באהבה גדולה, 

ממני ש.

---

הקורס מיועד למאמנים ומטפלים
הקבלה לקורס לאחר ראיון אישי איתנו

שאלות נפוצות ותשובות

אם אינכם מוצאים תשובה לשאלתכם כאן פנו אלינו  טל 0544765849 או למייל matat2010@gmail.com

למי מיועד הקורס?

הקורס מיועד למאמנים ומטפלים, בוגרי קורס אימון או קורס דומה, או לאלו שעברו הכשרה במיקצוע טיפולי והמעוניינים ללמוד אימון זוגי ,
הקבלה לקורס לאחר ראיון אישי

מה בנוגע לחניה?

הקורס יערך ב"קמפוס - חושבים מחוץ לכיתה" ליד קניון איילון, 
רחוב לחי 31 בני ברק, יש חניה קרובה (חינם או בזול)  במגרשים בסביבה,
או  שאפשר להגיע ברכבת, התחנה הקרובה במרחק 5 דקות הליכה.

האם יפתח עוד קורס מאמנים נוסף השנה?

 אין מועד לפתיחת קורס נוסף

אתם צריכים להסביר לי איך אתם כבר 38 שנים יחד. לפי המראה זה מאז כיתה ג'... ?

תודה על המחמאה :) ... אנחנו בני למעלה מחמישים, ואכן בזוגיות 38 שנים.

עד כמה אצטרך להיחשף במהלך הקורס?

בפירוש לא תהיה דינמיקה קבוצתית! חשוב לנו לנצל את הזמן להעברת ידע וכלים מעשיים. במסגרת הדיונים לגביהם, כל אחד חפשי לשתף ברמה שבה הוא בוחר.

האם אוכל לאמן כל זוג לאחר הקורס?

לצערנו לא. כמו שאי אפשר בהכרח לאמן כל אדם, כנ"ל לגבי זוגות , יש זוגות שאינם בשלים לאימון מסוג זה. בקורס נלמד להבחין מתי זוג מוכן לאימון בדרך הזו ומתי כדאי להפנותו לגורמים אחרים.

האם נלמד לאמן יחידים בנושאי זוגיות?

מתוך היסודות שנלמדים בקורס ניתן יהיה לקחת אלמנטים גם לאימון יחידים לקשר זוגי. הדגש בקורס הוא על אימון של בני הזוג ביחד.

מעולם לא אימנתי זוגות, האם לא ארגיש נבוך וחסר אונים מול זוג?

בקורס נלמד שילוב של תאוריה וכלים פשוטים שעובדים, נראה הדגמות חיות של אימון זוג על ידי הדס, כך שכל משתתף ידע איך לעבוד עם זוגות ואיזה כלי להתאים לזוגות במצבים שונים.
בסוף הקורס כל משתתף ידע לאמן זוג בביטחון ונינוחות ולהוביל אותו לטרנספורמציה במערכות היחסים.
בנוסף יש אפשרות לקבל הדרכה נוספת וסופרויז'יון מהדס לאחר הקורס.


 אפשר גם להתקשר 0544765849
או למייל matat2010@gmail.com 

נוצר באמצעות מערכת רב דף מבית רב מסר

.